Podłoże

Znajdź produkt

Rodzaj podłoża
Typ oczyszczacza
  Do usuwania farb
  Alkaliczny
  Odtłuszczający
  Wyżerający
  Odgrzybiający
Czyszczenie / Odtłuszczanie
Foto
(MULTI-PURPOSE FOAM CLEANER)
Wysokiej jakości pianka do czyszczenia / odtłuszczania która wysycha nie pozostawiając widocznej pozostałości i jest bezpieczna w użyciu na większości twardych powierzchni i tkanin.
Foto
(HEAVY DUTY CLEANER / DEGREASER)
Rozpuszczalnikowy, zmywalny środek czyszczący do ciężkich zabrudzeń który usuwa olej, tłuszcz, smołę itp. z najbardziej wytrzymałych powierzchni twardych.
Foto
(ELECTRICAL CLEANER)
Szybkie odparowanie rozpuszczalnika pozwala używać tego środka do czyszczenia elektroniki, elektryki i innych urządzeń precyzyjnych.
Foto
(STAINLESS STEEL CLEANER / POLISH)
Pieniący się, nie szorujący środek czyszczący, odtłuszczający i polerujący który pozostawi powierzchnie wyglądające jak nowe i zabezpieczone suchą w dotyku mikroskopijną warstwą antystatyczną. To oferuje długotrwałą ochronę przed korozją, odbarwieniami, zaciekami wody i odciskami palców.
Foto
(EpoxyShield® Cleaner/Degreaser)
EpoxyShield® Odtłuszczacz/Środek czyszczący jest to skoncentrowany, alkaliczny, niepalny, praktycznie bezwonny środek czyszczący i odtłuszczający powierzchnie przeznaczone do malowania z użyciem farb EpoxyShield®.
Foto
(AMW Fungicidal Wash)
Gotowy do użytku odgrzybiacz do ścian i sufitów.
Foto
(FK 111)
Skoncentrowany, alkaliczny, niepalny, praktycznie bezzapachowy środek do czyszczenia i odtłuszczania pionowych powierzchni takich jak ściany.
Foto
(Surfa-Etch 108 Etching Solution)
Roztwór do wytrawienia gładkich powierzchni betonowych, stali ocynkowanej i aluminium przed nałożeniem powłoki malarskiej.
Foto
(ND14 Cleaner/Degreaser)
Skoncentrowany alkaliczny, niepalny, praktycznie bezwonny środek do czyszczenia i odtłuszczania
Foto
(NR.1 Green Paint Stripper)
NR.1 Zielony likwidator farb jest wysoce skutecznym środkiem do rozpuszczania/odspajania farb bez zawartości chlorku metylenu. Usuwa wszystkie rodzaje farb.