MATHYS

Mathys®, z sercem do jakości Najlepsze rezultaty uzyskuje się zawsze dzięki produktom wysokiej jakości. Dlatego profesjonalny producent farb Mathys® opracowuje nowoczesne, wydajne rozwiązania do ochrony, renowacji i dekoracji fasad, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, podłóg i dachów. Gwarancja bycia „zawsze lepszym” Od dziesięcioleci zarówno profesjonaliści, jak i osoby prywatne liczą na najwyższej jakości farby Mathys®. Chcemy, żeby tak pozostało. Dlatego Mathys® nieustannie dąży do „zawsze lepszego”: zawsze lepszego wyboru farb, zawsze lepszej jakości i zawsze lepszych rozwiązań. Rust-Oleum Mathys® Europe to kolekcja jednych z najbardziej znanych marek farb specjalistycznych na świecie. W Rust-Oleum Mathys® Europe produkujemy największy wybór powłok ochronnych w Europie i udostępniamy je z jednego źródła. Nasze produkty wprowadzamy na rynek wyłącznie za pośrednictwem naszej sieci ponad 10 000 partnerów dystrybucyjnych, hurtowych i detalicznych. Zrównoważony rozwój jest kluczem do naszej działalności. Nieustannie dążymy do zmniejszenia wpływu naszej działalności na środowisko, dostarczając wysokiej jakości produkty, które pozytywnie wpływają na naszych klientów i planetę. Wprowadziliśmy na rynek wiele wiodących w branży innowacji, które zmniejszają zużycie zasobów naturalnych. Nasza działalność koncentruje się na dwóch głównych segmentach użytkowników końcowych – Profesjonalni i Właściciele Domów.

Profesjonalny –  nasze marki zapewniają rozwiązania praktycznie każdego problemu z powłokami, niezależnie od tego, czy są to inżynierowie zajmujący się konserwacją, którzy chcą chronić elementy metalowe, czy wykonawcy malarscy, którzy chcą zakryć uszkodzenia spowodowane dymem. Nasza sieć inżynierów sprzedaży i doradców technicznych współpracuje z naszymi partnerami dystrybucyjnymi, aby zapewnić odpowiedni produkt do nawet najbardziej wymagających warunków.

Właściciele domów – naszą misją jest inspirowanie i wzmacnianie. Nasze produkty mają na celu uwolnienie kreatywności naszych użytkowników w całym domu, aby przedmioty codziennego użytku stały się dziełami sztuki! Farba do mebli, która zmienia stare w vintage, farby w sprayu, które mogą dodać koloru praktycznie do wszystkiego, oraz setki innych produktów, które dają nieskończone możliwości.