Podłoże

Znajdź produkt

Właściwości spray-ów
  Lubrykant
  Penetrujący
  Smarujący
  Suchy smar
  Spajający
  Dający poślizg
  Odrdzewiający
  Antykorozyjny
  Wypierający wodę
  Ochronny
  Czyszczący
  Zchładzający
  Certyfikat do kontaktu z żywnością
Spraye techniczne
Foto
(MULTI-PURPOSE SPRAY)
Smar ogólnego przeznaczenia, który chroni i czyści części metalowe i plastikowe. Ten wspaniały płyn penetrujący ma właściwości antykorozyjne oraz wypiera wodę. Pozostawia ochronną warstwę po użyciu.
Foto
(CUTTING & TAPPING SPRAY)
Specjalnie opracowany płyn który smaruje i chłodzi narzędzia skrawające i narzędzia do każdej formy obróbki metali, takich jak cięcie, wiercenie, piłowanie i kucie.
Foto
(CHAIN & DRIVE SPRAY)
Wysokiej jakości, niechlapiący spray do smarowania przekładni i łańcuchów.
Foto
(MULTI-PURPOSE WELD SPRAY)
Wysokiej jakości spray techniczny, które skutecznie zapobiega przywieraniu odprysków spawalniczych do powierzchni metalowych. Chroni przed korozją spawanych materiałów.
Foto
(FREEZE & RELEASE SPRAY)
Wysokiej jakości rozpuszczalnik rdzy, do rozluźnienia zardzewiałych części przez gwałtowne ochłodzenie, aby następnie przy użyciu zaawansowanego działania chemicznego spenetrować rdzę, nasmarować i uwolnić części.
Foto
(SILICONE SPRAY)
Wysokiej jakości, bezwonny i bezbarwny smar suchy posiada doskonałą stabilność termiczną, dla wszystkich rodzajów zastosowań ogólnych w smarowaniu.
Foto
(CERAMIC ANTI SEIZE SPRAY)
Ceramiczny smar bazowy, jest w stanie wytrzymać ekstremalne ciśnienia i temperatury.
Foto
(WHITE GREASE SPRAY)
Uniwersalny, wysokiej jakości biały smar daje doskonałe smarowanie i odporność na wodę i ciepło.
Foto
(PTFE SPRAY)
Wysokiej czystości, lekki smar zawierający PTFE. Nadaje się do zastosowań wymagających czystej, lekkiej powłoki. Posiada doskonałe właściwości smarne i hydrofoboe.
Foto
(MULTI-PURPOSE FOAM CLEANER)
Wysokiej jakości pianka do czyszczenia / odtłuszczania która wysycha nie pozostawiając widocznej pozostałości i jest bezpieczna w użyciu na większości twardych powierzchni i tkanin.
Foto
(HEAVY DUTY CLEANER / DEGREASER)
Rozpuszczalnikowy, zmywalny środek czyszczący do ciężkich zabrudzeń który usuwa olej, tłuszcz, smołę itp. z najbardziej wytrzymałych powierzchni twardych.
Foto
(ELECTRICAL CLEANER)
Szybkie odparowanie rozpuszczalnika pozwala używać tego środka do czyszczenia elektroniki, elektryki i innych urządzeń precyzyjnych.
Foto
(STAINLESS STEEL CLEANER / POLISH)
Pieniący się, nie szorujący środek czyszczący, odtłuszczający i polerujący który pozostawi powierzchnie wyglądające jak nowe i zabezpieczone suchą w dotyku mikroskopijną warstwą antystatyczną. To oferuje długotrwałą ochronę przed korozją, odbarwieniami, zaciekami wody i odciskami palców.