TOP-KOR

+48 576-321-925
handel@akula.pl
preparat-odrdzewiajacy-top-kor

PLIKI DO POBRANIA

⇓⇓⇓

TOP-KOR Preparat Odrdzewiający

Preparat odrdzewiający zastosowany na podłoża żelazne pokryte rdzą stworzy bardzo stabilną warstwę metaloorganiczną o barwie szaro-grafitowej, która nie będzie ulegała dalszemu utlenianiu, co gwarantuje długotrwałą ochronę przed korozją. Zastosowany na gładką, niepokrytą rdzą stal utworzy bezbarwną powłokę lakierową o dobrej przyczepności do podłoża, która odetnie dopływ wilgoci i tlenu z powietrza i czasowo ochroni podłoże przed korozją. Ze względu na właściwości penetrujące powłoka preparatu zabezpieczy przed korozją również szczeliny, pory oraz pęknięcia podłoża.
Przeznaczenie:
Preparat odrdzewiający przeznaczony jest do odrdzewiania (zwłaszcza miejsc trudno dostępnych) oraz do zabezpieczania przed korozją podpowłokową niedostatecznie oczyszczonych powierzchni konstrukcji stalowych przed ich malowaniem. Może być stosowany przed malowaniem renowacyjnym ogrodzeń, bram, krat, barierek, dachów, obróbek blacharskich, pojazdów mechanicznych i in. konstrukcji wykonanych ze stali (w tym stali ocynkowanej) oraz żeliwa.
Środowisko:
Może być stosowany w środowisku przemysłowym, nadmorskim, wiejskim, miejskim, w atmosferze suchej i wilgotnej, na zewnątrz budynków. Można go stosować na powierzchnie pionowe i poziome.

Zobacz także :

EMULSOL RN-1 Preparat do odtłuszczania powierzchni ocynkowanych
RUST-OLEUM ND14 Alkaliczny Środek Czyszcząco Odtłuszczający
RUST-OLEUM FK111 Środek Grzybobójczy
RUST-OLEUM SURFA ETCH 108 Wytrawiacz Powierzchni
akula1

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu

576 321 925

lub poprzez kontakt e-mail

handel@akula.pl